Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přehledná statistika jednotlivých ročníků

 

ROK 2012 2013 2014 Rekordy
Závodníků 164 184 198 198 - 2014
Ženy 1. místo Pejskarová Jitka Pejskarová Jitka Pejskarová Jitka Svatošová, Pejskarová - 3x
Ženy 2. místo Zajícová Petra Urbanová Petra Horská Lenka  
Ženy 3. místo Štainerová Renata Štěpánková Bára Dostálová Martina  
Startujících žen 52 68 80 80 - 2014
Nad 50 - 1. místo Beran Jiří st. Beran Jiří st. Krejsar Jiří Beran st. 7x
Nad 50 - 2. místo Rak Radoslav Krejsar Jiří Beran Jiří Jirásek Stanislav 4x
Nad 50 - 3. místo Pomezný Josef Babák Petr Taichman Jaroslav Babák Petr 3x
Startujících nad 50 27 31 28 48 - 2007
Muži 1. místo Jedlička Antonín Doležal Lukáš Doležal Lukáš Beran Jiří ml. 3x
Muži 2. místo Knitl Pavel Bubák David Valtera Pavel  
Muži 3. místo Bubák David Trsek Dan Doležal Tomáš  
Startujících muži 85 85 90 90 - 2014
Čas 12:48 min 13:45 min.   11:57 - 2009
Nejstarší / věk Hrubý Miloš 74 Vacková Jana 72 Vít Antonín 79 Pups Ladislav, Vít Antonín 76
Nejlehčí / váha Ducháčová Monika 58 Matysová Kristýna 61 Matysová Kristýna 62 Ducháčová Monika 57-  7x
Nejtěžší / váha Franěk Jan 147 Vernar Karel 157 Vernar Karel 158 Benič Robert 162
Ústroj   Pulpán Petr Kubín Jiří  
    Ilchová Petra    
    Kubín Jiří    
Skupina BTK Elka Ledvin Stones  
         
ROK 2008 2009 2010 2011
Závodníků 153 167 179 159
Ženy 1. místo Thérová Gábina  Svatošová Jana Kosinková Alena Svatošová Jana
Ženy 2. místo Fulková Pavlína Machulová Jolana Beranová Hana Křemenová (Zajicová) Petra
Ženy 3. místo Přibylová Jája Landová Kateřina Hornychová Marie Kubečková Lucie
Startujících žen 44 50 67 60
Nad 50 - 1. místo Burák Petr  Beran Jiří st. Beran Jiří st. Beran Jiří st.
Nad 50 - 2. místo Jirásek Stanislav Jirásek Stanislav Jirásek Stanislav Týfa Vladimír
Nad 50 - 3. místo Švajndler Jiří Král Antonín Babák Petr Babák Petr
Startujících nad 50 31 30 31 33
Muži 1. místo Beran Jiří Hornych Miroslav Heinzl Martin Horák Jan
Muži 2. místo Hanzl Pavel Jenka Libor Landa Jan Mládek Jakub
Muži 3. místo Macura Pavel Heinzl Martin Cvejn Petr Strnad Jan
Startujících muži 78 87 81 66
Čas 12:49 min 11:57 min 13:17 min 13:35 min
Nejstarší / věk Šrůtková Líba 74 Vít Antonín 74 Vít Antonín 75 Vít Antonín 76
Nejlehčí / váha Ducháčová Monika 63 Kolertová Lucie 65 Ducháčová Monika 57 Ducháčová Monika 63
Nejtěžší / váha Benič Robert 162 Verner Karel 156 Beňo Robert 150 Thér Josef 143
Ústroj Švestková Marie Kubín Jar. St Martin Šedek Navrátil Jan
  Koblížek František Šumbera David Frieda Jirmann Antonín
  Roman František   Pavel Zima Lázeňští šviháci a Kulínský se školačkou
Skupina Elka TaM EMA Elka
         
ROK 2004 2005 2006 2007
Závodníků 92 93 120 178
Ženy 1. místo Ševčíková Hana Dostálová Jan,  JenkováBožena Plná Věra st. Svatošová Jana
Ženy 2. místo Michálková Hana Ševčíková Alex. Jenková Jana, Kolertová Lucie, Dostálová Jana Přibylová
Ženy 3. místo Doubravová Hana Bastiurová Hana Balážová Růžena Pancířová
Startujících žen 26 26   50
Nad 50 - 1. místo Dostál J. st. Vaníček Jiří Beran Jiří st. Beran Jiří st.
Nad 50 - 2. místo Kincl Radomír Sýkora Jiří Koláčný Manfréd Jirásek Stanislav
Nad 50 - 3. místo Beneš Ferda, Škop Jiří Verner Karel Chaloupka Frant. Koláček
Startujících nad 50 19 16   48
Muži 1. místo Šilhan Martin Beran Jiří Beran Jiří ml. Pomezný Petr, Vítek Tomáš
Muži 2. místo Scholz Láďa Landa Jan Landa Jan Vítek Michal
Muži 3. místo Tiller Jiří Voldřich Jan Hornych Vítek Kubín Milan
Startujících muži 47 16   80
Čas 14:13 min 13:20 min 13:37 min 12:49 min
Nejstarší / věk Winter (držkatej) Vít Antonín 70 Pups Ladislav 76 Vít Antonín 72
Nejlehčí / váha Matysková R., Stratílková E. 72 Ducháčová Monika 60 Ducháčová Monika 64 Ducháčová Monika 62
Nejtěžší / váha Verner Karel 145 Partel Vlad. 144 Verner Karel 144 Verner Karel, Laube 150
Ústroj Hanzl Vajsar Tomáš Jenková Jana Kubín Jaroslav
  Ježek Maršíková Martina Kolertová Lucie Segersová
  Laur Tomáš   Dostálová Jana  
Skupina Matyska TaM Elka TaM
         
ROK 2000 2001 2002 2003
Závodníků 68 81 127 113
Ženy 1. místo Flousková Jitka Krtičková Ivana Jelínková Ivana Michálková Hana
Ženy 2. místo Miková Dana Jelínková Ivana Michálková Hana Rotterová Hana ml.
Ženy 3. místo Matysková Krtičková Marta Bastiurová Hana Bastiurová Hana
Startujících žen 14 21 32 30
Nad 50 - 1. místo Šmíd Josef Jareš Jan Koláčný Manfréd Vojtěch
Nad 50 - 2. místo Dostál Koláčný Manfréd Vojtěch Josef Vaníček
Nad 50 - 3. místo Oumelly Zinke Luboš Šmíd Josef Jarda
Startujících nad 50 13 14 17 17
Muži 1. místo Vojtěch M. Flousek Josef Šilhán Martin Pýcha Tomáš
Muži 2. místo Berousek J. Jirmann Petr Mpavlík Jiří Matyska
Muži 3. místo Kubeček T. Macura Tomáš Geisler Miloš,  Macura Tomáš Pavlík Jiří
Startujících muži 41 46 78 66
Čas 14:10 min 16:22 min 15:50 min 13:20 min
Nejstarší / věk Luňáček - 72 Zinke Luboš - 68 Vít Antonín -67 Dítě Vladimír, Vít Antonín - 68
Nejlehčí / váha        
Nejtěžší / váha V. Hašpl ml. 127 Verner Karel 146 Verner Karel 144 Bejček Petr 146
Ústroj AC Kolda Šnábl Karel   Kleinerová Jana
  Berousek J. Kubínová Lenka   Michala
  Dostál J. st. Koláčný Jan   Hanzl (Fugas)
Skupina Kal-už (Elka) Kal-už (Elka) Médium TaM